Захворюваність на грип в Україні не перевищує епідемічні пороги

22 жовтня 2015 38
За інформацією Центру грипу та ГРВІ Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України» та Держсанепідслужби України, показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги і знаходяться в межах — від 16,0% в Полтавській до 76,6% в Івано-Франківській областях

За інформацією Центру грипу та ГРВІ Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України» та Держсанепідслужби України, показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги і знаходяться в межах — від 16,0% в Полтавській до 76,6% в Івано-Франківській областях.

За звітний тиждень, 12-18 жовтня 2015 року, на грип та ГРВІ захворіло 134 855 осіб, із них 70,6% становлять діти віком до 17 років. Загалом показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення України з минулого тижня зменшився на 3,6%.

Найвища захворюваність на грип та ГРВІ зареєстрована в Київській області — 61,1 на 10 тис. населення.

За звітний тиждень зменшилась кількість госпіталізованих осіб на 7,3% — 3 993 осіб, із них 79,7% становлять діти до 17 років. Летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано.

З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 682 особи, із них 11% становлять діти до 17 років.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах