В Україні розпочалася додаткова вакцинація проти поліомієліту

22 жовтня 2015 57
У відповідь на спалах поліомієліту, який зафіксовано в Україні та підтверджено ВООЗ і Центром з контролю та профілактики захворюваності США, в Україні розпочалась додаткова імунізація. Перший раунд вакцинації розпочався одночасно по всій території України 20 жовтня 2015 року і триватиме 3 тижні

У відповідь на спалах поліомієліту, який зафіксовано в Україні та підтверджено ВООЗ і Центром з контролю та профілактики захворюваності США, в Україні розпочалась додаткова імунізація.

Міністерством охорони здоров’я України передбачено проведення трьох раундів імунізації в національному масштабі з використанням оральної поліовакцини (ОПВ) для усіх дітей віком від 2 місяців до 6 років. У третій раунд буде включено дітей віком до 10 років.

Перший раунд вакцинації розпочався одночасно по всій території України 20 жовтня 2015 року і триватиме 3 тижні. Інтервал між раундами вакцинації ОПВ складає один місяць (30 діб). Відрахування інтервалу між раундами відбувається від останнього дня попереднього раунду вакцинації ОПВ.

Діти, які не отримали жодної дози інактивованої поліомієлітної вакцини (ІПВ окремо чи в складі комбінованих вакцин або ОПВ) до моменту проведення додаткової вакцинації, отримують першу дозу та можуть бути далі вакциновані не раніше ніж через 14 днів після отримання ІПВ.

Головний дитячий імунолог м. Києва Федір Лапій запевнив, що «вакцина ОПВ має підтверджений профіль якості, безпечності та ефективності», та закликав всіх батьків привести своїх діток і вакцинувати від поліомієліту.

Додаткова вакцинація відбувається тільки у медичних закладах, де є стаціонарні або мобільні вакцинальні кабінети.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах