З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

В Україні розпочалася додаткова вакцинація проти поліомієліту

  • 22 жовтня 2015
  • 57

У відповідь на спалах поліомієліту, який зафіксовано в Україні та підтверджено ВООЗ і Центром з контролю та профілактики захворюваності США, в Україні розпочалась додаткова імунізація. Перший раунд вакцинації розпочався одночасно по всій території України 20 жовтня 2015 року і триватиме 3 тижні

У відповідь на спалах поліомієліту, який зафіксовано в Україні та підтверджено ВООЗ і Центром з контролю та профілактики захворюваності США, в Україні розпочалась додаткова імунізація.

Міністерством охорони здоров’я України передбачено проведення трьох раундів імунізації в національному масштабі з використанням оральної поліовакцини (ОПВ) для усіх дітей віком від 2 місяців до 6 років. У третій раунд буде включено дітей віком до 10 років.

Перший раунд вакцинації розпочався одночасно по всій території України 20 жовтня 2015 року і триватиме 3 тижні. Інтервал між раундами вакцинації ОПВ складає один місяць (30 діб). Відрахування інтервалу між раундами відбувається від останнього дня попереднього раунду вакцинації ОПВ.

Діти, які не отримали жодної дози інактивованої поліомієлітної вакцини (ІПВ окремо чи в складі комбінованих вакцин або ОПВ) до моменту проведення додаткової вакцинації, отримують першу дозу та можуть бути далі вакциновані не раніше ніж через 14 днів після отримання ІПВ.

Головний дитячий імунолог м. Києва Федір Лапій запевнив, що «вакцина ОПВ має підтверджений профіль якості, безпечності та ефективності», та закликав всіх батьків привести своїх діток і вакцинувати від поліомієліту.

Додаткова вакцинація відбувається тільки у медичних закладах, де є стаціонарні або мобільні вакцинальні кабінети.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно