Четверо вихованців київського дитячого садка захворіли на вірусний гепатит А

20 жовтня 2015 47
Деснянське міжрайонне Управління Держсанепідслужби у м. Києві отримало вже чотири екстрених повідомлення про випадок вірусного гепатиту А у дитини. Усі захворілі віком п’ять років, відвідували старшу групу дошкільного навчально закладу № 672 у Дніпровському районі Києва

Деснянське міжрайонне Управління Держсанепідслужби у м. Києві отримало вже чотири екстрених повідомлення про випадок вірусного гепатиту А у дитини. Усі захворілі віком п’ять років, відвідували старшу групу дошкільного навчально закладу № 672 у Дніпровському районі Києва, вул. Кибальчича, 17.

Станом на 19 жовтня троє хворих госпіталізовані до інфекційного відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні №2, ще одна дитина — не госпіталізована.

За 9 місяців поточного року в Києві зареєстровано 246 випадків захворювання на вірусний гепатит А, що на 23,2% вище показника аналогічного періоду минулого року (195 випадків).

За словами Олега РУБАНА, головного санітарного лікаря Києва, близько 70% усіх хворих на гепатит А зареєстровано у Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах столиці. У цьому році захворюваність зросла серед усіх вікових груп та контингентів.

В дошкільному навчальному закладі № 672 була проведена позапланова перевірка за епідпоказами.

Відібрано 40 змивів з об’єктів навколишнього середовища на контроль поточної дезінфекції у приміщеннях старшої садової групи та харчоблоку та проби питної води. За результатами проведених лабораторних досліджень бактерій групи кишкової палички у змивах не виявлено. Двічі проведено дезінфекцію на об’єкті. За контактними  дітьми та співробітниками ДНЗ № 672 організований медичний нагляд інфекціоністом та педіатром.

Про випадки захворювання на вірусний гепатит А в старшій групі ДНЗ №672 проінформовано начальників управлінь охорони здоров’я та освіти Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах