На Прикарпатті навчали контролю радіації при операціях з металобрухтом

20 жовтня 2015 37
Нещодавно на базі лабораторії фізичних факторів досліджень ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр ДСЕСУ» було проведено навчання для фахівців, відповідальних за радіаційну безпеку та радіаційний контроль на підприємствах, що проводять операції із металобрухтом

Нещодавно на базі лабораторії фізичних факторів досліджень ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр ДСЕСУ» було проведено навчання для фахівців, відповідальних за радіаційну безпеку та радіаційний контроль на підприємствах, що проводять операції із металобрухтом. 

До навчання входили:

  • детальний розгляд методики радіаційного контролю металобрухту;
  • правила проведення вхідного, вихідного та періодичного контролю металобрухту;
  • чинні вимоги до ведення документації: правила заповнення журналів результатів контролю, оформлення протоколів радіаційного контролю транспортного засобу, актів вилучення радіаційно-забруднених фрагментів металобрухту.

У межах навчання фахівці провели показові вимірювання потужності дози зовнішнього гама-випромінювання, щільності потоку бета-частинок та контролю нефіксованого радіоактивного забруднення.

Метал, який використовуватиметься не вперше, має проходити обов’язковий радіаційний контроль на підприємствах через широку сферу застосування. 

Проведення навчань дозволяє фахівцям підприємств, що працюють із металобрухтом, дотримуватися норм радіаційної безпеки при використанні вторинної сировини.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах