Семінар «Обіг лікарських засобів...»: зустрінемося знову!

19 жовтня 2015 100
Через велику популярність семінару «Обіг лікарських засобів у закладі охорони здоров’я» було прийняте рішення провести його ще раз — 4 грудня 2015 року! Запрошуємо! Реєстрацію вже відкрито!

У п’ятницю, 16 жовтня, у столичному готелі «Славутич» відбувся довгоочікуваний семінар «Обіг лікарських засобів у закладі охорони здоров’я», який був організований редакцією журналів «Управління закладом охорони здоров’я» і «Довідник головної медичної сестри». Захід відвідало більше 140 осіб.

Семінару передував безкоштовний вебінар з одним із лекторів — Катериною ЛЮХАНОВОЮ, під час якого була доволі докладно розкрита одна із тем майбутнього заходу — «Вхідний контроль якості лікарських засобів у закладі охорони здоров’я». У глядачів вебінару був місяць, щоб обміркувати подану інформацію і підготувати нові запитання до Катерини ЛЮХАНОВОЇ та інших доповідачів. Запис вебінару можна вільно переглянути на порталі «Медична справа».

Тож, склад лекторів семінару «Обіг лікарських засобів у закладі охорони здоров’я» 16 жовтня 2015 року:

Катерина ЛЮХАНОВА — завідувач сектору організації державного контролю якості медичної продукції Державної служби України з лікарських засобів

Тетяна ЗАГОРОДНА — начальник відділу аналітичної роботи, стратегічного планування та моніторингу наркоситуації ДСКН України

Надія ЛИСЕНКО — головний спеціаліст контрольно-інспекторського відділу Управління контролю за обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у регіонах Державної служби України з контролю за наркотиками

Тетяна ШУДРА — головний спеціаліст відділу медсестринства Департаменту охорони здоров’я м. Києва, заступник головного лікаря з медсестринства Київського міського клінічного ендокринологічного центру, президент Асоціації медичних сестер м. Києва

Рецензентом та консультантом з бухгалтерських питань виступила Олена КУЧЕР — головний спеціаліст відділу зведеної звітності та методології бухгалтерського обліку Міністерства охорони здоров’я України.

З опів на десяту ранку до самого кінця робочого дня доповідачі разом зі слухачами встигли розглянути і обговорити всі заявлені теми і питання: як новації в законодавстві, так і конкретні рекомендації, як зберігати і вести облік різноманітних типів лікарських засобів, як вести документацію, як підготуватися до перевірок. З повним переліком тем і питань можна ознайомитись за посиланням.

Особлива увага була приділена наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про деякі питання придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я» від 07.08.2015 № 494, за яким змінювались правила обігу наркотичних засобів та психотропних речовин у закладі охорони здоров’я. Кожен нормативний акт, особливо, який стосується такого дискусійного питання, потребує коментарів експертів. Відвідувачі семінару отримали вичерпну консультацію безпосередньо від розробників документа.

Нагадуємо: детальний аналіз наказу № 494 із прикладами ведення робочої документації також можна знайти у свіжому номері «Довідника головної медичної сестри».

Семінар «Обіг лікарських засобів у закладі охорони здоров’я» виявився надзвичайно продуктивним. Слухачі отримали нову корисну інформацію, відповіді на запитання, були передбачені і роздаткові матеріали для кожного учасника.

Через велику популярність семінару «Обіг лікарських засобів у закладі охорони здоров’я» редакцією журналів «Управління закладом охорони здоров’я» і «Довідник головної медичної сестри» було прийняте рішення провести його ще раз — 4 грудня 2015 року! Запрошуємо! Реєстрацію вже відкрито!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах