Під Києвом станом на ранок 19 жовтня горять 122 гектари торфовищ

19 жовтня 2015 21
Причиною димової завіси у Києві є тління торфовищ, яке за декілька днів поширилось на площу 122 гектари. До гасіння пожежі залучено залучено 322 особи та 82 одиниць техніки

Причиною димової завіси у Києві є тління торфовищ, яке за декілька днів поширилось на площу 122 гектари. До гасіння пожежі залучено залучено 322 особи та 82 одиниць техніки від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Небезпечна ситуація вже поширилася на 11 районів Київщини, зафіксовано 24 осередки тління торфовищ.

Радіаційний фон у Києві та Київській області перебуває у межах норми та становить в середньому 12-14 мікрорентген на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 30 мікрорентген на годину).

Головне управління Держсанепідслужби у місті Києві та Державна установа «Київський міський лабораторний центр Держсанепідслужби України» щоденно проводять дослідження атмосферного повітря та відстежують максимальні концентрації основних шкідливих речовин:  азоту діоксиду, вуглецю оксиду, ангідриду сірчистого.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах