Тяжкохворі закарпатці отримають 10,7 млн. гривень від облради на лікування

16 жовтня 2015 42
Закарпатська облрада виділила 10,7 млн. гривень на лікування тяжкохворих закарпатців. Кошти підуть на надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, протезування, придбання імплантантів, проведення операцій

Закарпатська обласна рада під третього пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради VI скликання ухвалила рішення «Про внесення змін і доповнень в Програму «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2015 рік», за яким зобов’язується виділити 10 млн. 700 тис. гривень на лікування тяжкохворих закарпатців.

Зміни, що внесені в програму з метою надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, протезування, придбання імплантантів, проведення операцій, в тому числі за межами України, були спричинені численними зверненнями громадян.

Згідно з рішенням, виконання заходів буде здійснюватись за рахунок коштів обласного бюджету.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах