З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Утворили Електронний реєстр лікарняних: Постанова КМУ № 999

  • 13 грудня 2018
  • 1175

КМУ затвердив Постанову «Деякі питання Електронного реєстру листків непрацездатності» від 28.11.2018 № 999 і тим самим запустив процес розробки реєстру електронних листків непрацездатності.

Так, постанова передбачає створення Електронного реєстру листків непрацездатності, який дасть змогу накопичувати, зберігати, а також використовувати дані про лікарняні, які були видані, продовжені та обліковані.

Реєстр лікарняних буде створений на основі даних, внесених до Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Також цим документом на Мінсоцполітики, Мінохорони здоров’я, Нацслужбу здоров’я, Пенсійний фонд та Фонд соцстрахування покладається завдання зі спільної розробки проекту постанови КМУ, яка б визначала порядок організації ведення Електронного реєстру лікарняних та надання даних з нього.

Електронному реєстру лікарняних бути: Постанова КМУ № 999Читайте: "Зарплата лікарів КНП в 2019-му

Проект планують подати на розгляд КМУ до 1 лютого 2019-го. Окрім того, ці ж інституції мають забезпечити технічні можливості для накопичування та  зберігання даних у Реєстрі, а також використовувати відомості про видані, продовжені та обліковані лікарняні.

Чи може медзаклад самостійно знищувати наркотичні препарати

Практичні поради
Тетяна Загородна,головний спеціаліст відділу контролю за дотриманням ліцензійних умов діяльності з обігу підконтрольних речовин Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
Родичі померлого хворого повернули до закладу охорони здоров’я невідкриті ампули наркотичних засобів. Чи має право заклад з ліцензією знищувати їх самостійно, без залучення Нацполіції та визначення методу знищення Держлікслужбою? Адже це суперечить постанові КМУ № 589

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно