Замовте видання онлайн або телефонуйте 0 800 212 012. Дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ

Медична справа

Перелік платних послуг розширили: стаціонар і медична експертиза у закладах МВС

  • 31 травня 2019
  • 1160

Перелік платних послуг розширили. Читайте, які документи затвердили, а які доповнили та як зміниться робота медзакладів.

Перелік послуг, які можуть надавати державні та комунальні медзаклади та медичні виші на платній основі затверджує наказ МОЗ № 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах "від 17.09.1996.

22 травня 2019 року КМУ Постанова № 429 "Про внесення змін до переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах" розширила перелік платних послуг. 

Профілактика гепатиту: інфографіка для медиків

Оновлений перелік охоплює також послуги, що надають заклади охорони здоров’я МВС за договорами з фізичними особами та юридичними особами всіх форм власності.

 Стали платними послуги:

  • Консультування, діагностика захворювань, лікування, реабілітаційні та профілактичні заходи з приводу різноманітних захворювань та інших патологічних станів, а також ведення вагітності відповідними фахівцями з харчуванням і забезпеченням умов для перебування в палаті в закладах охорони здоров'я МВС;
  • різні види медичних експертиз у медзакладах МВС. Сюди ж враховують військово-лікарську експертизу з психіатричним, психологічним та психофізіологічним дослідженнями.

Передбачається, що подібне нововведення призведе до збільшення надходжень до Держбюджету та, у свою чергу, сприятиме покращенню матеріально-технічної бази медзакладів.

Окрім послуг, які раніше було затверджено як платні, до цього переліку додано послуги, що надаються медзакладами МВС України за договорами з фізичними особами та юридичними особами усіх форм власності.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів медзакладу, алгоритми дій, поради юристів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Увага! Зміни в законодавстві! Щоб працювати без порушень, читайте статтю "Електронний рецепт: як виписувати"

Скачайте зручні пам'ятки від МОЗ та експертів "Як виписувати електронний рецепт" та "Як отримати ліки за електронним рецептом"

Скачати пам'ятки 
Головний редактор
Олена Алехно

 Увага! Зміни в законодавстві! Щоб працювати без порушень, читайте статтю "Електронний рецепт: як виписувати"

 Скачайте зручні пам'ятки від МОЗ та експертів "Як виписувати електронний рецепт" та "Як отримати ліки за електронним рецептом"

Скачати пам'ятки 
Головний редактор
Олена Алехно