text
Медична справа

Усім кадровим рішенням стосовно НМУ імені О. О. Богомольця передуватиме комплексна перевірка

  • 9 жовтня 2015
  • 38

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра ПАВЛЕНКО 8 жовтня зустрілася з представниками студентства, які виступали з протестами під стінами Міністерства охорони здоров’я. Дискусійним стало відсторонення Катерини АМОСОВОЇ від виконання повноважень ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра ПАВЛЕНКО 8 жовтня зустрілася з представниками студентства, які виступали з протестами під стінами Міністерства охорони здоров’я. Дискусійним стало відсторонення Катерини АМОСОВОЇ від виконання повноважень ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Протестувальники виступали як «за», так і «проти» такого рішення.

Олександра ПАВЛЕНКО пояснила, що відсторонення керівника від виконання обов’язків не є звільненням і діє лише на час перевірки з метою забезпечення об’єктивної та безперешкодної роботи міжвідомчої комісії.

Вона запевнила присутніх, що Міністерство охорони здоров’я вважає правильним вирішення усіх подальших кадрових та інших питань стосовно університету саме в правовому полі: «Ми не ховаємось, а намагаємось вирішити проблему правовим шляхом, в зв’язку з чим і створена відповідна комісія. Немає ніякого упередженого ставлення стосовно будь-кого з керівництва університету, і для нас як для органу управління цікаві їх якості в першу чергу як управлінців. Чутки, наклепи, погрози тощо — це питання правоохоронних органів, і ви маєте повне право звернутися до них із відповідними фактами, якщо такі є».

Міністерство охорони здоров’я готове розглянути пропозиції  студентів щодо кандидатів на посаду виконуючого обов’язки ректора університету.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно