Захворюваність населення України на грип та ГРВІ зменшилась майже на 10,5% за тиждень

11 березня 2016 42
Показник захворюваності населення України на грип та ГРВІ зменшився на 10,4% у порівнянні з минулим тижнем

За інформацією бюлетеня «Грип та ГРВІ в Україні», підготовленого Центром грипу та ГРВІ ДЗ «Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України», на звітному тижні з 29 лютого по 6 березня в усіх регіонах країни показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищили епідемічні пороги.

За минулий  тиждень у країні на грип та ГРВІ захворіла 199 061 особа, з них 66,8% — діти. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України в порівнянні з минулим тижнем зменшився на 10,4%.

Найвища захворюваність в Україні на грип та ГРВІ зареєстрована у Києві — 51,1, найменша — в Харківській області — 15,8 на 10 тисяч населення.

З початку епідсезону в Україні зареєстровано 364 вірусологічно підтверджених летальних випадки від грипу, із них у 81,3 % визначено вірус грипу типу А(H1N1)pdm09.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах