З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Львові за вересень зареєстровано 18 випадків серозних менінгітів

  • 5 жовтня 2015
  • 43

Протягом вересня у Львові було зареєстровано 18 випадків серозних менінгітів, з них 13 випадків — серед дітей. Епідрозслідування засвідчило, що захворювання зареєстровані у різних районах міста і не пов’язані між собою

Із зниженням температури повітря зростає кількість хворих на менінгіт. Кожний такий випадок опиняється під пильним наглядом спеціалістів Держсанепідслужби, адже захворювання цілком виліковне, але якщо запустити процес і звернутися до лікаря запізно, може призвести до смерті пацієнта.

Протягом вересня у Львові було зареєстровано 18 випадків серозних менінгітів, з них 13 випадків серед дітей. Епідрозслідування засвідчило, що захворювання зареєстровані у різних районах міста і не пов’язані між собою. Виключені контакти хворих за місцем проживання та навчання. Силами Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» в домашніх вогнищах та організованих колективах проводяться обстеження контактних. Результати в роботі.

Найбільше випадків захворювання на серозний менінгіт у Львівській області було зареєстровано у 2013 році, і з того часу проводиться пильне епідеміологічне спостереження. Фахівцями Держсанепідслужби у Львівській області був проведений весь комплекс протиепідемічних заходів.

Для попередження ускладнень епідемічної ситуації пов’язаної із ентеровірусними інфекціями у регіоні проводиться постійний моніторинг за станом стічних вод інфекційних стаціонарів та води відкритих водоймищ в місцях скидання господарсько-фекальних стічних вод в межах населених пунктів, джерел водопостачання та реакреаційних зон.

Головне управління Держсанепідслужби України у Львівській області проводить щоденний моніторинг захворюваності на серозні менінгіти та ентеровірусну інфекцію в регіоні.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно