• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Міністерство охорони здоров’я долучається до опрацювання єдиної редакції нового Закону «Про лікарські засоби»

Міністерство охорони здоров’я долучається до опрацювання єдиної редакції нового Закону «Про лікарські засоби»

2 жовтня 2015 32
У Міністерстві охорони здоров’я відбулося засідання робочої групи з питань дерегуляції фармринку. Окрім запланованого порядку денного, учасники обговорили ситуацію щодо нової редакції Закону України «Про лікарські засоби»

У Міністерстві охорони здоров’я відбулося засідання робочої групи з питань дерегуляції фармринку під головуванням Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександри ПАВЛЕНКО. Окрім запланованого порядку денного, учасники обговорили ситуацію щодо нової редакції Закону України «Про лікарські засоби».

Олександра ПАВЛЕНКО повідомила, що на сьогодні існують два альтернативних законопроекти, що стосуються нової редакції Закону «Про лікарські засоби»: від народного депутата Андрія ШИПКА та від народного депутата Олега МУСІЯ. Також можливе подання додаткових редакцій. Міністерство охорони здоров’я України як регуляторний орган і як профільне міністерство готове долучитися до їх обговорення та опрацювати єдину консолідовану редакцію в рамках робочої групи з питань дерегуляції фармринку, яка працює при Міністерстві охорони здоров’я. Редакція має бути підримана як представниками депутатського корпусу, так і Міністерством охорони здоров’я. Перший заступник Міністра охорони здоров’я також додала, що Міністерство готове надати свою платформу для обговорення задля ефективної розробки уніфікованої редакції, бо протягом року даний акт так і не був поставлений на порядок денний Комітету охорони здоров’я та є ризик, що документи ще будуть відкликатися, а деякі ще й не готові.

Запрошені представники від народного депутата Андрія ШИПКА, а також від Голови Комітету з питань охорони здоров’я ВРУ Ольги БОГОМОЛЕЦЬ, що були присутні під час засідання, висловилися за підтримку рішення про відновлення робочої групи. Законопроект Олега МУСІЯ, як було повідомлено, ще перебуває на доопрацюванні та узгодженні і ще не має готового тексту, який можна б було презентувати.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах