text
Медична справа

У київському Інституті серця термінове стентування робитимуть безоплатно

  • 28 вересня 2015
  • 101

Стартує спільна соціальна програма столичної влади та Інституту серця «Стоп інфаркт», яка передбачає безкоштовне стентування киян з гострим інфарктом міокарда

Стартує спільна соціальна програма столичної влади та Інституту серця «Стоп інфаркт», яка передбачає безкоштовне стентування киян з гострим інфарктом міокарда.

Київський міський голова Віталій КЛИЧКО відвідав Інститут серця (раніше — Київський міський Центр серця, м. Київ, вул. Братиславська, 5-А) і розкрив пресі зміст проекту «Стоп інфаркт». Ті кияни, які потрапляють до Інституту з інфарктом за викликом швидкої допомоги, отримують медичне обслуговування і стентування безкоштовно. Дуже важливо оперативно надати допомогу і зберегти життя чи працездатність людини, коли час йде на хвилини. Операція коштує декілька тисяч гривень, але не у всіх є такі кошти. Для Київської адміністрації пріорітетним є здоров’я киян, тому була запущена програма, що дає можливість отримати безкоштовне стентування тим киянам, які гостро цього потребують.

Мер підкреслив, що до кінця року необхідною кількістю стентів інститут забезпечений, а наступного року столична влада планує передбачити у бюджеті додаткові кошти на закупівлю стентів для проведення безкоштовних операцій киянам.

Програма «Стоп інфаркт» покликана знизити смертність та інвалідизацію населення. Наразі в наявності Інституту серця — 300 коронарних стент-систем, яких вистачить до кінця року для надання необхідної медичної допомоги киянам. Вони будуть використані при госпіталізації до Інституту серця пацієнтів з інфарктом міокарда по швидкій допомозі, яким показане стентування коронарних судин. Забезпечення киян відбуватиметься в пріоритетному порядку.

Це перша подібна програма в Україні. За словами генерального директора Інституту серця Бориса ТОДУРОВА, програма розрахована на три роки і є прикладом вдалого співробітництва міської влади з Міністерством охорони здоров’я України. Сьогодні Інститут серця цілодобово приймає людей з гострими інфарктами міокарда. В Інституті роблять близько п’яти тисяч операцій на рік.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно