З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Медичні працівники Києва завітали до грузинських колег

  • 24 вересня 2015
  • 28

Під час візиту у Грузію українські лікарі відвідали багатопрофільну клініку Тбілісі «NEW HOSPITALS» на 150 ліжок з поліклінічним відділенням і відділенням невідкладної допомоги, науково-дослідний інститут клінічної медицини на 38 ліжок та ознайомилися з принципом їх роботи

Під час візиту у Грузію працівники Олександрівської клінічної лікарні м. Києва відвідали багатопрофільну клініку Тбілісі «NEW HOSPITALS» на 150 ліжок з поліклінічним відділенням і відділенням невідкладної допомоги, науково-дослідний інститут клінічної медицини на 38 ліжок та ознайомилися з принципом їх роботи.

Лікарні мають приватну форму власності — муніципальні та державні у Грузії відсутні. Кожен медичний заклад самостійно визначає вартість медичних послуг та фіксує їх на сайті Міністерства праці, охорони здоров’я та соціального захисту. Але витрати на лікування не становлять проблеми для населення: невідкладна допомога, надана хворим, у повному обсязі покривається державою або страховою компанією. Планова госпіталізація осіб, застрахованих державою, здійснюється після отримання гарантійного листа від Міністерства і оплачується в розмірі 70% від визначеної середньої вартості медичної послуги по країні. Міністерство відшкодовує кошти після завершення лікування та надання акту виконаних робіт протягом 2 місяців, решта сплачується пацієнтом. Всі ускладнення та повторна госпіталізація протягом місяця оплачується лікарнею.

До того ж скасування обов’язкової реєстрації медичних препаратів, зареєстрованих в Європі та США, зменшило вартість медикаментів в Грузії на 30%.

Страхова медицина в Грузії охоплює всі верстви населення. З 1 вересня 2012 року державним медичним страхуванням охоплені пенсіонери, студенти, діти віком до шести років та діти-інваліди. Всі інші верстви населення застраховані страховими компаніями.

Враховуючи однаковий профіль Олександрівської клінічної лікарні м. Києва та тбіліського «NEW HOSPITALS», фахівці домовилися про співпрацю.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно