З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Нове відділення клініки ISIDA на Печерську!

  • 24 вересня 2015
  • 117

Комплексна акушерсько-гінекологічна клініка ISIDA 15 вересня 2015 року відкрила нове відділення в центрі Києва — на вулиці Круглоуніверситетській, 13-А, завершивши роботи з реконструкції, що тривали 12 місяців

Комплексна акушерсько-гінекологічна клініка ISIDA 15 вересня 2015 року відкрила нове відділення в центрі Києва — на вулиці Круглоуніверситетській, 13-А, завершивши роботи з реконструкції, що тривали 12 місяців.

ISIDA об’єднує стаціонар і три амбулаторно-поліклінічних центри у Києві, що спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та патронажному педіатричному спостереженні. Відділення клініки на Печерську спеціалізується на спостереженні вагітності, профілактичних оглядах, лікуванні та функціональній діагностиці. До послуг клієнтів: відділення жіночого здоров’я, УЗД-відділення, патронажна педіатрична служба. Також функціонує денний стаціонар, в якому пацієнти на базі клініки отримують лікування в повному обсязі.

У новому відділенні працюють п’ять акушерів-гінекологів і лікарі інших спеціальностей: терапевти, урологи, невропатологи, ендокринологи, мамологи, лікарі УЗД. Загалом пацієнтів обслуговує сорок штатних працівників.

Обсяг інвестицій в проект з відкриття нового відділення на Печерську склав 1 800 000 євро. З них більше 660 000 євро виділено на будівельні роботи і купівлю сучасного обладнання: апарату ERBE, що забезпечує ефективне і щадне лікування шийки матки без рубців і ускладнень, апарату УЗД Voluson Е-8 і кольпоскопа OLYMPUS останнього покоління.

Площа нової клініки становить 652,43 кв. м, обладнані 10 кабінетів, наявні 2 ліфти (окремий для вагітних).

ISIDA заснована в 1992 році в Донецьку як центр лікування безпліддя. У 1995 році її відділення з’явилося в Києві. Протягом останніх п’яти років клініка ISIDA продемонструвала динамічний розвиток, відкривши в 2010 році відділення в Оболонському районі міста Києва (вул. Героїв Сталінграда, 22), в 2012 році — на Лівому березі (вул. Р. Окіпної, 8-Б) і в 2015 — третє відділення, на Печерську. На бульварі Івана Лепсе, 65 під брендом ISIDA був відкритий перший в Україні недержавний акушерсько-гінекологічний комплекс. Торік на базі клініки в Медмістечку було відкрито 4 відділення: мамології, екстрагенітальної патології, променевої діагностики, реабілітації та психологічної підтримки.

Віктор КОЗІН, генеральний директор клініки ISIDA: «Наша мета — бути ближче до пацієнта, піклуватися про його здоров’я і комфорт. Географічне розширення — найважливіший аспект стратегії розвитку ISIDA, адже пацієнти потребують якісних медичних послуг і високому рівні обслуговування, в ідеалі — недалеко від місця проживання або роботи, тому локалізація в центрі ідеальна і давно затребувана нашими клієнтами».

У найближчих планах компанії — розвиток педіатричних послуг. До кінця 2015 року в кожній клініці будуть вести прийом лікарі-педіатри, а також будуть відкриті кабінети вакцинації. Крім того, в клініці на Оболоні ведуться будівельні роботи з розширення площі та обладнання другого входу у клініку. У подальших планах — будівництво нового педіатричного госпіталю.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно