Методичні рекомендації з питань укладення колективних договорів КНП

5 березня 2020
3454
Середній бал: 5 із 5

Фахівці МОЗ, Профспілки працівників охорони здоров’я України та проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» розробили методичні рекомендації щодо укладання колективних договорів у медзакладах-КНП

«Антикорупційна» декларація: нові правила подання

Методичні рекомендації та роз’яснення з питань укладення колективних договорів КНППроєкт USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». Київ, 2020

Нові умови фінансування системи охорони здоров’я передбачають зміни у врегулюванні виробничих і трудових відносин у медзакладах-КНП.

ЗОЗ у формі КНП одержує плату від НСЗУ на підставі договору. Відповідно, правила оплати праці не прив’язані до тарифної сітки бюджетної установи, їх встановлюють у колективному договорі.

Методичні рекомендації згодяться керівникам і власникам ЗОЗ, трудовому колективу під час укладання колдоговору. Експерти відповіли на найпоширеніші запитання та дали практичні поради щодо того, як правильно скласти колективний договір, щоб налагодити роботу закладу.

Методичні рекомендації з питань укладення колективних договорів КНП

Реформа спеціалізованих ЗОЗ: новий Закон

Посібник містить:

  • алгоритм укладання колективного договору
  • моделі матеріальної та нематеріальної мотивації
  • зразок колективного договору
  • зразки документів, необхідних для розроблення і схвалення колективного договору тощо
Документ затверджено рішенням консультативно-дорадчої групи з питань удосконалення законодавства у сфері надання первинної медичної допомоги № 1 від 02.03.2020.

За матеріалами МОЗlogo