З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Комісія МОЗ перевірила умови зберігання поліомієлітної вакцини

  • 22 вересня 2015
  • 65

Від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) надійшла трьохвалентна переральна поліомієлітна вакцина «ОПВЕРО» виробництва Санофі Пастер (Франція), яка використовуватиметься для проведення імунізації дітей в Україні. Напередодні розвезення вакцини в регіони Комісія МОЗ України перевірила дотримання умов її зберігання на складах ДП «Укрвакцина»

По лінії гуманітарної допомоги від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) надійшла трьохвалентна переральна поліомієлітна вакцина «ОПВЕРО» виробництва Санофі Пастер (Франція), яка використовуватиметься для проведення імунізації дітей в Україні. Напередодні розвезення вакцини в регіони Комісія Міністерства охорони здоров’я України за участі представників Міністерства внутрішніх справ України перевірила дотримання умов «холодового ланцюга» при зберіганні цієї вакцини на складах державного підприємства «Укрвакцина» Міністерства охорони здоров’я України.

До складу Комісії увійшли представники Міністерства охорони здоров’я, державного підприємства «Державний експертний центр МОЗ України», державної установи «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України», державного закладу «Український центр контролю захворювань МОЗ України», експерт з питань вакцинації Представництва ВООЗ в Україні, головний позаштатний епідеміолог МОЗ України та головний позаштатний дитячий інфекціоніст Києва.

Перевірка підтвердила належність усіх норм зберігання і транспортування вакцини, про що складено відповідний акт. Зазначено, що за результатами листа державного підприємства «Міжнародний аеропорт Бориспіль» та авіанакладної, вакцина «ОПВЕРО», яка надійшла по лінії гуманітарної допомоги від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у кількості 1,5 млн. доз, транспортувалася зі складу виробника до складу державного підприємства «Укрвакцина» з дотриманням умов «холодового ланцюга» і, враховуючи показники термодатчиків, порушення цих умов не зареєстровано. Термоіндикатори, що знаходяться на кожному флаконі і які реагують на порушення температурного режиму, не змінені. Це є підтвердженням того, что жоден флакон не зазнав температурних змін, що могли б спричинити пошкодження вакцини.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно