Президент України Петро ПОРОШЕНКО обговорив з Біллом ГЕЙТСОМ питання боротьби з поліомієлітом

17 вересня 2015
63
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Білл ГЕЙТС ініціював Skype-розмову із Президентом України Петром ПОРОШЕНКОМ, оскільки Україна опинилася в зоні ризику через виявлення двох інфікованих вакциноспорідненим вірусом поліомієліту

Білл ГЕЙТС ініціював Skype-розмову із Президентом України Петром ПОРОШЕНКОМ, оскільки Україна опинилася в зоні ризику через виявлення двох інфікованих вакциноспорідненим вірусом поліомієліту. Благодійний фонд ГЕЙТСА займається підтримкою боротьби з цією хворобою у світі, зокрема, за сприяння фонду вдалося подолати поліомієліт в Індії. Білл ГЕЙТС виділяє двісті мільйонів доларів США на рік, аби позбавити світ від поліомієліту, який досі залишається неподоланим в Пакистані, Афганістані та Нігерії Всесвітньо відомий благодійник висловив підтримку та готовність допомогти Україні у питаннях охорони здоров’я. Петро Порошенко поінформував Гейтса про заходи щодо подолання поліомієліту, які вже здійснюються в Україні.

Співрозмовники також обговорили питання імунізації населення, адже Україні важливо відновити статус країни без поліомієліту, який вона мала з 2002 року, і домовились продовжити розмову вже у форматі зустрічі у Нью-Йорку наприкінці вересня.

logo