Дві хороші новини від редакції журналу «Управління закладом охорони здоров'я»

9 квітня 2020
1260
Середній бал: 5 із 5

Під час цієї паніки з коронавірусом хочеться вас обійняти і сказати, що все буде добре. На жаль, ми не можемо нічого змінити, але наша редакція прагне якнайбільше допомогти вам у скрутний час фаховими порадами, зразками документів, роз’ясненнями з перших уст

Ми всі втомилися від поганих новин. Проте я маю для вас дві чудові. По-перше, всім читачам друкованого журналу «Управління закладом охорони здоров’я» відкрили безплатний доступ до електронної версії. Щоб його активувати, зайдіть на egolovlikar.mcfr.ua, натисніть «Активація передплати» та введіть код, розміщений на картці із січневого номера друкованого журналу.

Дві хороші новини від журналу «Управління закладом охорони здоров'я»

Ну що, я вас підбадьорила? А тепер друга новина. Ми підготували для вас книгу «Пандемія: зразки локальних документів для медзакладів». Тут і локальні накази, і зразки маршрутів пацієнта, і план-схеми, і алгоритми… Заходьте в розділ «Книги» е‑журналу, обирайте потрібні документи та використовуйте в роботі. Адаптувати легше, ніж розробити з нуля.

Будь ласка, бережіть себе! І пам’ятайте — ми не залишимо вас наодинці із цими проблемами й оперативно допомагатимемо їх розв’язати.

Разом ми все здолаємо!

З повагою
головний редактор
Анна Леус

Дві хороші новини від журналу «Управління закладом охорони здоров'я»

logo