З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Держсанепідслужба здійснює посилений моніторинг стану повітря через пожежі

  • 15 вересня 2015
  • 38

Пожежі можуть погіршити стан атмосферного повітря у населених пунктах України та негативно вплинути на здоров’я жителів. Фахівці Держсанепідслужби України проводять посилений моніторинг після надходження інформації про подібні випадки

Пожежі можуть погіршити стан атмосферного повітря у населених пунктах України та негативно вплинути на здоров’я жителів. Фахівці Державної санітарно-епідеміологічної служби України проводять посилений моніторинг після надходження інформації про подібні випадки.

Протягом цього року підрозділи Держсанепідслужби задіяли 407 точок на території усієї України для моніторингу повітря у випадках пожеж. За пожежонебезпечний період цьогоріч було досліджено більше 14 тисяч проб атмосферного повітря на вміст азоту діоксиду, вуглецю оксиду та ангідриду сірчистого. У більш ніж 4% проб від загальної кількості були зафіксовані відхилення від гігієнічних нормативів (це близько 590 проб).

Перевищення граничнодопустимої концентрації забруднюючих речовин у атмосферному повітрі за весь період моніторингу були зафіксовані на територіях Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської областей та у місті Києві.

Про перевищення шкідливих речовин у повітрі Держсанепідслужба оперативно повідомляла місцеву владу і населення, у разі необхідності, надавала рекомендації щодо низки заходів, здатних убезпечити жителів від шкоди для здоров’я.

На сьогодні Державна служба надзвичайних ситуацій України повідомляє, що з початку року в Україні  зареєстровано близько 54 тисяч пожеж. З останніх подій: горіння торфу на відкритій території поблизу села Борсуки Лановецького району Тернопільської області.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно