Візьміть участь у Всеукраїнському конкурсі «Лідери змінюють світ»

28 квітня 2020
6642
Середній бал: 5 із 5

Цьогоріч Всеукраїнський конкурс МОЗ для медсестер та медбратів «Лідери змінюють світ» проходить за підтримки журналу «Довідник головної медичної сестри»

Взяти участь у конкурсі ►►►


Конкурс присвячений підвищенню престижності медсестринської професії в суспільстві та виявленню нових лідерів медсестринства.

Впевнені, що серед наших читачів є багато талановитих, професійних лідерів, які не бояться впроваджувати нові ідеї і прагнуть поділитися своїми знаннями та здобутками з іншими. Нині найкращий час для цього, оскільки в умовах пандемії ваші колеги як ніколи потребують професійної поради і підтримки.

Усе офіційно! Проведення Всеукраїнського конкурсу «Лідери змінюють світ» МОЗ затвердив наказом «Про затвердження плану заходів Міністерства охорони здоров’я України «Рік медсестринства в Україні 2020» від 19.12.2019 № 2561.

✎ Організатори конкурсу врахували умови карантину, і тому 2020 року конкурс проходитиме в онлайн-форматі: усі конкурсні роботи учасники завантажуватимуть на сайті конкурсу.

Участь у конкурсі — безплатна, але винагорода — реальна. Переможці отримають грошові премії від 10 000 до 20 000 грн. 

А найважливіше те, що ви маєте змогу поділитись перспективним досвідом задля спільної мети — поліпшення якості медичної допомоги в Україні. 

Візьміть участь у Всеукраїнському конкурсі «Лідери змінюють світ»

Катерина Балабанова, директор ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ»:

«Доглядати неможливо дистанційно з дому. Це не може робити робот — це робить людина. Медичні працівники саме так, як всі інші, ризикують власним здоров’ям, здоров’ям своїх батьків та дітей. У цей тяжкий рік ми прийняли рішення провести конкурс «Лідери змінюють світ» в онлайн-форматі у формі коротких історій-есе. Ми дуже хочемо почути всіх медичних сестер і братів, зберегти для майбутнього ті емоції, враження, прояви лідерства та відданості професії, котрі зараз демонструють фахівці з медсестринства щодня на своєму робочому місці».

logo