З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

МОЗ планує три тури імунізації дітей в Україні проти поліомієліту

  • 14 вересня 2015
  • 35

МОЗ планує проведення трьох раундів імунізації в національному масштабі з використанням оральної полівакцини (ОПВ) для усіх дітей молодших шести років, незалежно від того, чи були вони імунізовані від поліомієліту до цього. У третьому раунді планується імунізувати дітей до 10 років

Міністерство охорони здоров’я планує проведення трьох раундів імунізації в національному масштабі з використанням оральної полівакцини (ОПВ) для усіх дітей молодших шести років, незалежно від того, чи були вони імунізовані від поліомієліту до цього. У третьому раунді планується імунізувати дітей до десяти років.

Таке рішення створеного в Міністерстві охорони здоров'я Оперативного штабу з питань реагування на спалах поліомієліту в Україні, базоване на рекомендаціях ВООЗ, озвучив під час прес-конференції заступник Міністра охорони здоров’я України Ігор ПЕРЕГІНЕЦЬ.

Ігор ПЕРЕГІНЕЦЬ наголосив, що в Україні не виявлено нових випадків поліомієліту, проте ситуація залишається небезпечною, бо факти свідчать про те, що вірус міг циркулювати в Україні протягом останніх двох років. Через низький рівень імунізації від поліомієліту, мають бути вжиті кардинальні і дуже оперативні заходи.

Перший раунд буде проводитися поетапно: починаючи з Закарпатської області та прилеглих до неї Львівської, Івано-Франківської областей, щоб протягом двох тижнів охопити всю Україну. Імунізація має бути спрямована на покриття 95% дітей.

Усі регіональні управління охорони здоров’я отримають вакцину і затверджений план екстреної імунізації з роз’ясненнями, аби мати засоби та повну інформацію для проведення необхідних заходів у боротьбі з поліомієлітом в Україні.

Ігор ПЕРЕГІНЕЦЬ нагадав: до того як вакцина, що знаходиться на складах державного підприємства «Укрвакцина» Міністерства охорони здоров'я України, буде розвезена в медичні заклади по всій країні, регіони мають використати ще 60 тисяч доз залишків вакцини проти поліомієліту.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно