Керівники медичних вишів відзвітували про виконання умов контракту у 2015 році

1 квітня 2016 62
У стінах Міністерства охорони здоров’я України керівники вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів та закладів післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України 28 та 29 березня відзвітували про виконання умов контракту у 2015 році

Усі звіти були прийняті. Комісія мала оцінити результати діяльності медичних вишів вищих навчальних закладів та закладів післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України за основними показниками.

Аналіз моніторингу потрібен для визначення перспективного плану розвитку навчального закладу для забезпечення належної якості освіти.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах