МОЗ почало розгортати лікарні другої хвилі

11 серпня 2020
1848
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Міністерство повідомило, що кількість пацієнтів із середнім і тяжким перебігом захворювання на коронавірус, яким потрібна госпіталізація, різко зростає

Дайджест новин за липень

Хворих на COVID-19 виявляють більше, ніж кілька місяців тому, не тільки через збільшення кількості тестувань (200 на день — на початку квітня, понад 15 000 на день — у серпні), а й тому, що хворіти справді стали частіше. Львівська область уже перейшла поріг у 50% заповненості ліжок.

МОЗ почало розгортати лікарні другої хвилі

Через це МОЗ почало розгортати лікарні другої хвилі для боротьби з COVID-19. Наразі в них визначено 10 237 ліжок для госпіталізації хворих на коронавірус. Ці лікарні мають 851 реанімаційне ліжко та 1442 апарати ШВЛ. Окремо збільшили кількість ліжок із централізованою подачею кисню та апаратів ШВЛ. Поза тим, закупили понад 1 млнреспіраторів, рукавичок, захисних щитків та медичних масок.

Окрім бюджетних надходжень МОЗ використовує кошти Світового банку, передбачені на запобігання пандемії в Україні. За ці кошти заплановано закупити 1 млн 200 тис. ПЛР-тестів на COVID-19, лабораторне обладнання і витратні матеріали для проведення тестувань.

За матеріалами МОЗ

logo