З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

В МОЗ обговорили найближчі кроки співпраці з ВООЗ з питань громадського здоров’я

  • 21 серпня 2015
  • 31

В Міністерстві охорони здоров’я України відбулася зустріч директора Департаменту громадського здоров’я Світлани ОСТАШКО за участю головного позаштатного спеціаліста Міністерства охорони здоров'я України зі спеціальності «Інфекційні хвороби» Ольги ГОЛУБОВСЬКОЇ з представниками Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні

В Міністерстві охорони здоров’я України відбулася зустріч директора Департаменту громадського здоров’я Світлани ОСТАШКО за участю головного позаштатного спеціаліста Міністерства охорони здоров'я України зі спеціальності «Інфекційні хвороби» Ольги ГОЛУБОВСЬКОЇ з представниками Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні: медичним спеціалістом Бюро ВООЗ в Україні Андрієм СЛАВУЦЬКИМ та національним спеціалістом Бюро ВООЗ в Україні Жанною ЦЕНІЛОВОЮ.

Під час зустрічі обговорили ситуацію з лептоспірозом в Україні, реєстрацію інфекційних захворювань, діагностики та лікування хворих.

Департаментом громадського здоров’я було надано оперативну інформацію щодо захворюваності на лептоспіроз впродовж останніх років. Головний позаштатний спеціаліст Міністерства охорони здоров'я України зі спеціальності «Інфекційні хвороби» поінформувала про організацію надання медичної допомоги хворим з лептоспірозом, удосконалення порядку надання медичної допомоги таким хворим (підготовка клінічного протоколу з доказовою базою).

Колеги з Бюро ВООЗ в Україні повідомили про увагу Всесвітньої організації охорони здоров’я до стану інфекційної захворюваності в Україні, у тому числі звернули увагу, що у вересні передбачено розгляд на Всесвітній асамблеї ООН Стратегії щодо туберкульозу до 2035 року.

Було обговорено подальші кроки співробітництва.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно