Кабмін затвердив розмір грошової допомоги у разі смерті або інвалідності волонтерів

21 серпня 2015
57
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Міністр соціальної політики Павло РОЗЕНКО на своїй сторінці у Facebook повідомив, що Кабінет міністрів України затвердив порядок виплати і розміри грошової допомоги, яка виплачуватиметься державою в разі інвалідності або смерті волонтера

Міністр соціальної політики Павло РОЗЕНКО на своїй сторінці у Facebook повідомив, що Кабінет міністрів України затвердив порядок виплати і розміри грошової допомоги, яка виплачуватиметься державою в разі інвалідності або смерті волонтера.

«Сьогодні уряд затвердив порядок та розміри виплат допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги», — написав він.

Вирішено, що у разі смерті волонтера його сім'я отримає допомогу у розмірі 500 прожиткових мінімумів (609 тис. грн). В разі інвалідності І групи волонтер отримає від держави допомогу в розмірі 250 прожиткових мінімумів (304 тис. грн), ІІ групи — 200 прожиткових мінімумів (243 тис. грн), ІІІ групи — 150 прожиткових мінімумів (182 тис. грн).

Рішення про призначення такої допомоги прийматиметься міжвідомчою комісією, яка створена в Державній службі ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

При Міністерстві соціальної політики з квітня 2015 року працює Рада з координації роботи з надання волонтерської та благодійної допомоги, до якої входять представники структурних підрозділів міністерства, інших органів виконавчої влади, причетних до волонтерської діяльності, громадських, благодійних, волонтерських організацій.

logo