Деталі співпраці МОЗ з проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії»

20 серпня 2015
30
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Міністерство охорони здоров’я України співпрацює з проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» у рамках реформування системи громадського здоров’я задля розбудови і посилення нещодавно створеного Департаменту громадського здоров'я

Міністерство охорони здоров’я України співпрацює з проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» у рамках реформування системи громадського здоров’я задля розбудови і посилення нещодавно створеного Департаменту громадського здоров'я. Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» надає технічну підтримку Міністерству охорони здоров'я з метою оптимізації нормативно-правової бази, розподілу ресурсів і фінансування програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу для найбільш уразливих груп населення; зміцнення кадрових ресурсів у сфері охорони здоров'я.

Робоча зустріч керівництва та фахівців Департаменту громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я зі співробітниками проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» відбулась 19 серпня 20125 року. Під час неї обговорювались плани з надання технічної підтримки з боку Проекту щодо розбудови потенціалу Департаменту та налагодження його ефективної діяльності, а також шляхів розвитку системи громадського здоров’я України. За результатами зустрічи готовий план першочергових заходів з розбудови системи громадського здоров’я та подальшої технічної підтримки Департаменту громадського здоров’я.

logo