text
Медична справа

Деталі співпраці МОЗ з проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії»

  • 20 серпня 2015
  • 12

Міністерство охорони здоров’я України співпрацює з проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» у рамках реформування системи громадського здоров’я задля розбудови і посилення нещодавно створеного Департаменту громадського здоров'я

Міністерство охорони здоров’я України співпрацює з проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» у рамках реформування системи громадського здоров’я задля розбудови і посилення нещодавно створеного Департаменту громадського здоров'я. Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» надає технічну підтримку Міністерству охорони здоров'я з метою оптимізації нормативно-правової бази, розподілу ресурсів і фінансування програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу для найбільш уразливих груп населення; зміцнення кадрових ресурсів у сфері охорони здоров'я.

Робоча зустріч керівництва та фахівців Департаменту громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я зі співробітниками проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» відбулась 19 серпня 20125 року. Під час неї обговорювались плани з надання технічної підтримки з боку Проекту щодо розбудови потенціалу Департаменту та налагодження його ефективної діяльності, а також шляхів розвитку системи громадського здоров’я України. За результатами зустрічи готовий план першочергових заходів з розбудови системи громадського здоров’я та подальшої технічної підтримки Департаменту громадського здоров’я.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно