КМУ ухвалив постанову, що врегульовує механізм доплат медикам

8 вересня 2020
3446
Середній бал: 5 із 5

На позачерговому засіданні уряд ухвалив подану МОЗ постанову щодо доплат медичним працівникам, які нараховуватимуть з вересня

Як оформити трудові відносини з лікарем-інтерном

Про це на щоденному брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. За його словами, щоб медпрацівники якнайшвидше отримали доплати, необхідно було терміново ухвалити рішення щодо порядку реалізації передбачених для цього 5,9 млрд грн. На засіданні КМУ визначив, у який саме спосіб лікарі отримають цю доплату. Одразу після публікації постанови лікарні зможуть укласти угоди і до кінця вересня почнуть отримувати ці кошти і виплачувати їх своїм працівникам.

КМУ ухвалив постанову, що врегульовує механізм доплат медикам

Нагадаємо, доплати лікарям передбачені у розмірі 70% від посадового окладу, розрахованого за найвищим 14-м тарифним розрядом ЄТС, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей — у розмірі 50% мінімальної заробітної плати, молодшим медичним сестрам — у розмірі 25% мінімальної заробітної плати.

Окрім того, на засіданні уряду ухвалили постанову МОЗ щодо затвердження переліку спеціалізованих організацій, через які відбувається закупівля деяких лікарських засобів.

За матеріалами МОЗ

logo