З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Затверджено склад робочої групи з питань розробки системи відшкодування вартості препаратів інсуліну

  • 18 серпня 2015
  • 30

Міністерство охорони здоров’я України затвердило склад робочої групи з питань розробки системи відшкодування вартості препаратів інсуліну. Головою робочої групи призначено Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександру ПАВЛЕНКО

Міністерство охорони здоров’я України затвердило склад робочої групи з питань розробки системи відшкодування вартості препаратів інсуліну. Головою робочої групи призначено Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександру ПАВЛЕНКО.

Відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України від 20 липня 2015 року № 450 оприлюднено на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України.

До складу робочої групи увійшли фахівці профільного міністерства, ДП «Державний експертний центр МОЗ України», Державної служби України з лікарських засобів, закладів охорони здоров’я, представники виробників лікарських засобів та профільних асоціацій —усього  32 фахівці.

Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра ПАВЛЕНКО повідомила, що робота по розробці необхідних нормативно-правових актів, що мають бути запущені з 2016 року, розпочата з квітня і практично доведена у Міністерстві до логічного завершення. Розроблені нормативно-правові акти будуть відправлені на узгодження до центральних органів виконавчої влади вже найближчим часом. Реєстр інсулінозалежних пацієнтів знаходиться на завершальній стадії розробки.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно