В Україні посилять протиепідемічні заходи

17 вересня 2020
1240
Середній бал: 5 із 5

Міністр охорони здоров'я провів селекторну нараду з мерами українських міст щодо протиепідемічних заходів під час епідемії COVID-19

Правила роботи з е-направленням від НСЗУ

За підсумками наради міністерство ініціювало зміни до постанови уряду про встановлення карантину. На засіданні 16 вересня КМУ ухвалив зміни до постанови, запровадивши посилені протиепідемічні заходи.

✅✅✅ Доплати за лікування пацієнтів із COVID-19: механізм нарахування

У містах України посилять протиепідемічні заходи

Документ передбачає, що «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюватимуть у разі:

  • завантаженості більше ніж 75% ліжок у ЗОЗ регіону протягом 5 днів підряд
  • або перевищення середнього по країні рівня захворюваності на COVID-19 більше ніж у 5 разів

На територіях з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 заборонять роботу освітніх закладів, а також впроваджуватимуть одночасне закриття всіх сфер бізнесу або поступове обмеження певних сфер, які в конкретному регіоні призводять до спалахів хвороби.

На «помаранчевих», «жовтих», «зелених» територіях  заборонятимуть роботу шкіл, якщо на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 буде відправлено більше ніж 50% класів.

NB! Рішення стосовно впровадження конкретних карантинних заходів у кожному регіоні ухвалюватимуть Державна та регіональна комісії з питань ТЕБ та НС. 

Максим Степанов:

«Ці зміни були розроблені та подані на затвердження уряду після наради з мерами міст, яка відбулася днями. Саме в синергії з регіонами була знайдена спільна позиція щодо запровадження карантинних заходів».

 За матеріалами МОЗ

logo