З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

МОЗ направить на закордонне лікування ще 13 осіб

  • 18 серпня 2015
  • 33

Комісія Міністерства охорони здоров’я України з питань направлення на лікування за кордон ухвалила рішення щодо тринадцяти осіб, які потребують медичної допомоги за межами України

Комісія Міністерства охорони здоров’я України з питань направлення на лікування за кордон ухвалила рішення щодо тринадцяти осіб, які потребують медичної допомоги за межами України.

До Міністерства охорони здоров’я України надійшли бюджетні кошти, відповідно до помісячного обсягу асигнувань на лікування хворих за кордоном, тому було проведено засідання Комісії під головуванням заступника Міністра охорони здоров`я Ігоря ПЕРЕГІНЦЯ, на якому було розглянуто 45 справ громадян України. За результатами зустрічі четверо хворих поставлено на облік, щодо 13 осіб ухвалено рішення про направлення їх на закордонне лікування за кошти державного бюджету. Ці громадяни потребують трансплантації кісткового мозку, серця і нирок, один з них — імунотерапії.

Бюджетна програма «Лікування громадян України за кордоном» передбачає направлення пацієнтів до інших країн для отримання медичної допомоги, зокрема, з приводу онкогематологічних, онкологічних, нейрохірургічних, кардіохірургічних захворювань та вроджених аномалій розвитку, якщо її неможливо надати в умовах вітчизняних закладів охорони здоров’я. Після надходження до Міністерства охорони здоров’я України належним чином оформлених документів питання щодо лікування хворого розглядається Комісією Міністерства охорони здоро’я України з питань направлення на лікування за кордон, яка приймає рішення щодо доцільності такої терапії в кожному окремому випадку. Міністерство охорони здоров'я України здійснює витрати, пов'язані з направленням громадян на лікування за кордон, що включають вартість лікування та проїзду хворого i супроводжуючої особи.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно