text
Медична справа

Відбулись тренінги ефективного консультування з питань вакцинації проти поліомієліту

  • 17 серпня 2015
  • 42

Міністерством охорони здоров’я України спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) проведено тренінги для медичних працівників з ефективного консультування з питань вакцинації проти поліомієліту

Міністерством охорони здоров’я України спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) проведено тренінги для медичних працівників з ефективного консультування з питань вакцинації проти поліомієліту.

У тренінгах брали участь заступники директорів департаментів (начальників управлінь), які відповідають за питання охорони материнства і дитинства, головні позаштатні спеціалісти департаментів (управлінь) охорони здоров`я з педіатрії, дитячої імунології, епідеміології, а також представники Державної санітарно-епідеміологічної служби з усіх регіонів України.

Міністерство охорони здоров’я України отримало від міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в якості гуманітарної допомоги 1,1 млн доз інактивованої вакцини проти поліомієліту(ІПВ) та 3,7 млн доз вакцини проти поліомієліту оральної, живої (ОПВ) виробництва Санофі Пастер, Франція. З цього приводу під час тренінгу було наголошено на важливості ефективного використання наданої вакцини для проведення як планових щеплень дітям, так і тим, що не отримали вакцинацію у попередні роки. Рівень охоплення щепленнями дітей проти поліомієліту є критично низьким у всіх регіонах України.

Учасники обговорили питання актуальності та поширеності поліомієліту у світі, стратегічний план ліквідації поліомієліту у світі та підтримання статусу України як країни вільної від поліомієліту. Детально розглянули особливості оральної та інактивованої вакцини, техніку введення вакцини, порядок її зберігання з дотриманням «холодового ланцюга», а також ефективного консультування батьків, медичних працівників, представників медіа та громадськості з питань вакцинації.

Здобуті знання дадуть можливість фахово, своєчасно та на усіх рівнях вжити необхідних заходів, пов’язаних з проведенням вакцинації проти поліомієліту в Україні, а також використати отриманий досвід в питаннях імунопрофілактики в подальшому.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно