Усі медики, що працюють із COVID-19, забезпечені ЗІЗ, і ніхто не купує їх за власний кошт, — Степанов

13 жовтня 2020
1378
Середній бал: 5 із 5

МОЗ забезпечило усі лікарні, які визначені для лікування хворих на коронавірус, засобами індивідуального захисту (ЗІЗ). Запасів вистачить щонайменше на два місяці. Про це під час щоденного брифінгу заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов

як дезінфікувати поверхні для профілактики COVID-19

За словами міністра, нинішню ситуацію із ЗІЗ навіть теоретично не можливо порівняти із тією, яку мали у квітні. Нині МОЗ повністю забезпечило медпрацівників костюмами біологічного захисту, рукавичками, масками та респіраторами.

Усі медики, що працюють із COVID-19, забезпечені ЗІЗ, і ніхто не купує їх за власний кошт, — Степанов

✅ ✅ ✅ Хочете висловитись щодо цього? Поділіться думкою під постом на сторінці "Медична справа" у Facebook!

«У лікарнях, які визначені для лікування хворих на COVID-19, на сьогоднішній день по всіх без виключення засобах індивідуального захисту у нас цілком по країні по 92 доби залишків, 75 діб. Я маю на увазі, що це костюми біологічного захисту, що це рукавички, що це маски, що це респіратори. Тобто, по кожному з цих видів засобів індивідуального захисту у нас відповідні залишки не менше ніж 2 місяці цілком покриті. Зрозуміло, що вони використовуються, додаються нові», — сказав Степанов.

Міністр зазначив, що нині всі лікарні забезпечені ЗІЗ щонайменше на два місяці вперед. Тож медичні працівники вже не вимушені купувати маски, рукавички тощо за власний кошт.

«Ця проблема була вирішена, у тому числі, це один із результатів нашої роботи», — додав Степанов.

Станом на 13 жовтня в Україні 270 587 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Із них 5 122 летальних, 116 562 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 5 133 нових випадки. Загалом проведено 2 630 988 тестувань методом ПЛР. За добу одужало 2 152 пацієнти. 

logo