text
Медична справа

Обладнання для перевірки якості питної води вже надійшло до Донецької та Луганської областей

  • 12 серпня 2015
  • 26

У якості гуманітарної допомоги Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) Державній санітарно-епідеміологічній службі України було передано обладнання та реагенти для експрес-контролю якості питної води у Донецькій та Луганській областях

У якості гуманітарної допомоги Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) Державній санітарно-епідеміологічній службі України було передано обладнання та реагенти для експрес-контролю якості питної води у Донецькій та Луганській областях. Обсягів гуманітарної допомоги вистачить на 800 аналізів питної води, що постачається у домівки більше 600 тисяч мешканців територій регіону, підконтрольних Уряду України.

Обладнання було офіційно передане 12 серпня 2015 року у місті Краматорськ для Донецького обласного лабораторного центру та у місті Сєвєродонецьк — для Луганського.

Святослав ПРОТАС, очільник Держсанепідслужби України зазначив: «Сьогоднішня подія надзвичайно важлива для жителів регіону. Обладнання та тестові набори, які сьогодні отримують наші лабораторії, дозволять Держсанепідслужбі контролювати безпеку питної води за мікробіологічними показниками у Донецькій та Луганській областях. А це у свою чергу дозволить знизити ризик вживання зараженої води та попередити спалахи інфекційних захворювань. Ми вдячні ЮНІСЕФ за надану гуманітарну допомогу».

Фатіма ЯНДІЄВА, керівник офісу ЮНІСЕФ у Краматорську: «Безпечна питна вода є запорукою здоров’я дітей та дорослих, особливо в умовах конфлікту який триває на сході України. Забезпечення питною водою та гідними санітарними умовами людей, що постраждали під час конфлікту, є одним із пріоритетних напрямів гуманітарної допомоги ЮНІСЕФ на сході України. Ми і надалі будемо робити все можливе для надання допомоги тим, хто її потребує».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно