З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Наші читачі — обличчя сучасної медицини (серпень)

  • 11 серпня 2015
  • 35

Нова щомісячна рубрика порталу — коротка розповідь про справжніх професіоналів своєї справи, які стали обличчями наших журналів

Зустрічайте героїню сьомого номеру обкладинки журналу «Довідник головної медичної сестри», яку, певно, знає уся медична спільнота Львівської області, та й не тільки, — Ірину Богданівну ШЕВЧУК, Президента Львівської обласної асоціації медичних сестер.

У 2000 році вона з відзнакою закінчила Львівський медичний коледж (вечірня форма навчання) за спеціальністю бакалавр  медичної сестри, зараз здобуває ступінь магістра «Сестринська справа» у Тернопільському державному медичному університеті  ім. Горбачевського. Трудову діяльність розпочинала на Львівській обласній станції переливання крові, з 1992 року — медсестра-анестезистка Львівської міської дитячої клінічної лікарні, з 1999 року — старша сестра медична сестра у відділенні реанімації новонароджених цієї ж лікарні. З 2013 року працює викладачем у Львівському медичному коледжі післядипломної освіти.

У 2002 році Ірина Богданівна обрана Президентом Львівської обласної Асоціації медичних сестер і з тих пір очолює одну з найчисленніших обласних асоціацій медичних сестер в Україні, сприяючи піднесенню ролі медичних сестер, стимулюванні і забезпеченні їх професійного рівня, а також захисту правових, професійних, економічних, культурних та інших інтересів медичних працівників Львівщини.

Ознайомитися з повним змістом номеру

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно