Знати свої права — обов’язок медика

12 листопада 2020
1260
Середній бал: 5 із 5

Із темою листопадового номера журналу «Довідник головної медичної сестри» ми не вагалися ні секунди. Приводом стали ваші позитивні відгуки і вдячні коментарі до невеличкої статті про право медсестри надавати допомогу за невідкладних станів, опублікованої у вересневому номері. Багато з вас просили, щоб ми глибше розкрили цю тему

Читати свіжий номер

Саме це і зробила наша авторка — Ірина Шкарівська — у головній статті номера. Але ми підготували для вас не лише статтю, а й захід за цією темою, де ви отримаєте ще більше корисної інформації. Подивіться його програму і дізнайтеся усі деталі на сайті.

✅✅✅ Чи має право медсестра надати допомогу дитині без згоди батьків і лікаря

Ми розуміємо, що є не так багато надійних джерел, з яких медпрацівник має змогу отримати професійну пораду. Саме це спонукає нашу редакцію готувати нові матеріали, навіть коли потрібно передивитися безліч нормативних документів, щоб відповісти коротке «так» або «ні», чи написати статтю за день до здачі номера, бо МОЗ видав черговий важливий документ. Усе це не має значення, коли розуміємо, що наша робота приносить користь. І вам це відчуття відоме, як нікому! Тож бережіть себе і читайте перевірені джерела, адже нині інформація — наша головна зброя!

P. S. Повідомляємо, що з 1 січня 2021 року Цифрове видавництво MCFR змінює умови обміну документів

Оксана Грищенко, 
головний редактор

Знати свої права — обов’язок медика

Нові нормативні акти у сфері охорони здоров’я

Встановлюємо доплату за суміщення посад. Зразок наказу

На яку безплатну допомогу має право пацієнт з COVID-19

Чи потрібно дітям носити маски

logo