МОЗ без попередження перевіряє медзаклади

1 грудня 2020
1294
Середній бал: 5 із 5

Наприкінці листопада керівництво МОЗ без попередження провело перевірки лікарень у регіонах. Міністр відвідав Житомирщину, його заступники — Черкаську та Київську області. МОЗ проводитиме раптові перевірки медзакладів країни регулярно

Внутрішній аудит у ЗОЗ: як організувати і розробити документи

Ситуація у медзакладах відрізняється залежно від їх власників та керівників. Наприклад, Житомирська міська лікарня № 1 і міська лікарня № 2 ім. В. П. Павлусенка забезпечені киснем, мають вільні ліжка, пацієнти не мають проблем із госпіталізацією, не докуповують ліки, персоналу виплачують усі надбавки.

Натомість у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського перевіряльники виявили невідповідність поданих даних щодо наявності вільних ліжок із киснем. Замість заявлених 117 вільних ліжко-місць насправді було лише 66. Очільник МОЗ не виключає, що за результатами перевірки він звернеться до місцевих органів влади, яким підпорядковуються медичні заклади в регіонах, з ініціативою звільнити керівництво деяких лікарень.

✅✅✅ Чи має право Держаудитслужба перевіряти, як медзаклад використовує кош­ти від НСЗУ

МОЗ без попередження перевіряє медзаклади

Міністр охорони здоров'я зазначив, що й надалі інспектуватиме  регіональні медзаклади без попередження: 

«Я й надалі буду це робити, зокрема без попередження. Мої заступники мають таке саме завдання. Ми постійно перевіряємо якість роботи нашої медичної системи та оперативно виправляємо всі недоліки».

За матеріалами МОЗ

logo