Досвід, який варто наслідувати

11 грудня 2020
946
Середній бал: 5 із 5

Хай які негаразди приніс 2020 рік, напередодні свят хочемо все ж пригадати позитивні події. Насамперед те, що з нагоди Року медсестринства в Україні журнал «Довідник головної медичної сестри» долучився до організації конкурсу серед медсестер та медбратів

Читайте свіжий номер журналу


Всеукраїнський конкурс МОЗ серед медсестер та медбратів «Лідери змінюють світ» — це вагома подія як для нас, так і для наших читачів. Оскільки конкурс надав медичним сестрам можливість розповісти про свої досягнення, поділитися досвідом і переконатися, що їхні проблеми почули, а ідеї поширюватимуть і впроваджуватимуть в інших ЗОЗ.

Досвід, який варто наслідувати

У цьому номері розпочинаємо серію статей, в яких розповідатимемо про найліпші роботи учасників конкурсу «Лідери змінюють світ» та досвід, який варто наслідувати. Почнемо із трьох переможців. Ці медичні сестри — лідери, які:

У їхніх статтях знайдете матеріали для роботи, які стануть вам у пригоді.

Нині через напружену роботу багато медичних працівників відчувають перевтому. Працювати в такому стані — ризик, адже можна припуститися помилок, отримати травму чи захворіти. Щоб такого не сталося, ми підготували публікації, що допоможуть правильно організувати роботу вам і вашим підлеглим. Бережіть себе, намагайтеся більше відпочивати і скористайтеся рекомендаціями Центру контролю та профілактики захворювань у США (CDC), про які наша авторка розповіла у статті.

Бажаємо відсвяткувати прийдешні свята у мирі, безпеці та з тими, кого любите і поважаєте. Хай наступний рік принесе зміни в роботі та особистому житті, на які ви найбільше очікуєте!

Оксана Грищенко,
головний редактор

logo