Медики вимагають підвищити їм зарплати, інакше — страйк

15 грудня 2020
3565
Середній бал: 5 із 5

Медичні працівники українських закладів охорони здоров’я масово записують відеозвернення до влади з вимогою підняти їм зарплати. Якщо цього не станеться, погрожують влаштувати національний страйк

COVID-госпіталь: як створити

Учора медики почали національний флешмоб #врятуйлікаря. Для цього вони записують відео з проханням підвищити їм зарплати. Відеозвернення можна переглянути тут.

✅✅✅ Тарифні розряди та посадові оклади медичних працівників: ЄТС з 1 вересня 2020 року

Медики вимагають підвищити їм зарплати, інакше — страйк

За словами медпрацівників, їхні зарплати становлять 5000, 6000, 7000 грн. Це настільки мало, що іноді не вистачає навіть на їжу.

«Мій посадовий оклад — 5385 грн. З такою зарплатою, як зараз, ми прожити не можемо. Мені дуже хочеться сподіватися, що ви, як народні депутати — будете піклуватися про майбутнє нашої країни, про те, якою буде наша нація. Сподіваюся на ваш розум, на ваше людяне ставлення до медичних працівників», — каже в одному з відео лікар дитячої протитуберкульозної лікарні Володимир Кудімов.

Джерела у медичних асоціаціях підтверджують, що якщо Верховна Рада проголосує за бюджет, в якому будуть проігноровані інтереси медиків, — лікарі вийдуть на національний страйк.

Нагадаємо, раніше НСЗУ назвала середні зарплати лікарів та інших медиків.

За матеріалами УНН

logo