Уряд дозволив попередню оплату періодичних друкованих видань на 2021-й

30 грудня 2020
2062
Середній бал: 5 із 5

Згідно з постановою КМУ від 23.12.2020 № 1326 розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів мають право передплачувати періодичні друковані видання на наступний рік

⭐ ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ ⭐

Тепер медпрацівники можуть передплатити фахові видання «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник головної медичної сестри» за бюджетні кошти.

✅✅✅ Вітаємо з новорічними та різдвяними святами!


Уряд дозволив попередню оплату періодичних друкованих видань на 2021-й


КМУ вніс зміни до пункту 151 постанови КМУ «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22.07.2020 № 641. Після слів «коли предметом закупівлі є»  пункт доповнили словами:

«вітчизняні періодичні друковані видання та послуги з їх доставки за передплатою, поштові марки та марковані конверти, в тому числі використання маркувальних машин, призначених для нанесення на письмову кореспонденцію відбитка державного знака, що підтверджує оплату послуг поштового зв’язку,».

Нагадаємо, що пункт 151 постанови на період дії карантину забороняє розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів здійснювати попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, а Держказначейству — відповідні платежі, крім випадків, коли предметом закупівлі є товари, роботи і послуги, необхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню COVID-19.

Медичні періодичні видання Цифрового видавництва MCFR можна передплатити за телефоном: 0 800 211 220 або на порталі «Медсправа».

logo