Вітаємо переможницю конкурсу «Головна медична снігурка»

26 лютого 2016 59
Оголошуємо переможницю зимового фотоконкурсу «Головна медична снігурка», що проходив на сторінці Медсправи в «Одноклассниках»!

Найбільшу кількість голосів у конкурсі на найкращу диво-снігуроньку медичного закладу отримала Вікторія ГРОСУЛ, яка представляла Стоматологічну поліклініку № 2 у м. Кіровоград! Поздоровляємо Вікторію з заслуженою перемогою, вона отримує цінні подарунки від редакції журналу «Довідник головної медичної сестри».
Також дякуємо усім нашим снігуронькам-медсестрам за участь! Усі учасниці конкурсу отримують заохочувальні призи від редакції.

Ми отримали безліч задоволення, переглядаючи ваші святкові фотографії. Роздільнянська центральна районна лікарня, Канівський центр ПМСД, Київська міська клінічна лікарня № 2 «Опіковий центр», Медичний центр Національного авіаційного університету, ви чудові! Обрані фотографії учасників були надруковані у журналі «Довідник головної медичної сестри» № 2/2016.

Стежте за новинами, беріть участь у наших наступних конкурсах, розповідайте про нас знайомим. Адже дружня підтримка дуже важлива. І ми раді, що ви з нами товаришуєте!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:

Facebook — https://www.facebook.com/medsprava

Vkontakte — http://vk.com/medsprava

Odnoklassniki — http://ok.ru/medspravaПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах