Україна у січні скоротила виробництво лікарських препаратів на 44%

25 лютого 2016 49

Україна у січні 2016 року скоротила виробництво лікарських препаратів на 43,8% у порівнянні із січнем 2015 року — до 65 тонн.

Такі дані наводить Держстат України без урахування тимчасово окупованої території АР Крим, Севастополя та частини зони проведення АТО.

Водночас, за його даними, виробництво гормональних лікарських препаратів, що не містять антибіотики, за цей період зросло у порівнянні із січнем 2015 року практично вдвічі — до 8,4 тонн.

Крім того, фармпідприємства виробили 3,3 тонни алкалоїдних лікарських засобів, які містять гормони або антибіотики, що практично відповідає рівню минулого року.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах