text
Медична справа

Направлення громадян України на лікування за кордон

  • 17 липня 2015
  • 64

Направлення громадян на лікування за кордон здійснюється відповідно до вимог Положення про порядок направлення громадян на лікування за кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.12.1995 № 991, та наказу Міністерства охорони здоров'я України «Про забезпечення організації направлення громадян на лікування за кордон» від 17.07.2014 № 502

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, направлення громадян на лікування за кордон здійснюється відповідно до вимог Положення про порядок направлення громадян на лікування за кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.12.1995 № 991, та наказу Міністерства охорони здоров'я України «Про забезпечення організації направлення громадян на лікування за кордон» від 17.07.2014 № 502.

Кожний випадок направлення хворого на лікування за кордон розглядається на засіданні відповідної комісії Міністерства охорони здоров'я окремо. Задля прийняття позитивного рішення необхідне обгрунтування неможливості ефективного лікування в Україні, складене головним спеціалістом відповідного профілю Міністерства охорони здоров'я.

Бюджетом України на 2015 рік передбачено видатки за загальним фондом по бюджетній програмі КПКВК 2301360 «Лікування громадян України за кордоном» у сумі 203 948,9 тис. грн.

Загалом за 2015 рік рішенням Комісії на лікування за кордон направлено 19 громадян, на лікування цих осіб перераховані кошти на лікування цих громадян в сумі 32 902, 00 тис. грн.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно