Стартував другий етап вакцинації від COVID-19 в Україні

22 березня 2021
1634
Середній бал: 5 із 5

Сьогодні стартував другий етап вакцинації. Щеплюватимуть сімейних лікарів. Потім — працівників соціальної сфери, системи громадського здоров’я та людей, старших за 80 років, які записалися через сімейних лікарів або додаток «Дія»

Як нараховувати коронавірусні доплати 2021

Стартував другий етап вакцинації від COVID-19 в Україні

За словами Максима Степанова, одночасно триватиме вакцинація тих категорій громадян, які мали отримати щеплення на першому етапі — це медики, залучені до боротьби з COVID-19, і військові в зоні ООС.

Окрім мобільних бригад, які наразі організовують вакцинацію, працюватимуть 565 стаціонарних пунктів щеплень. Усього під час  другого етапу їх кількість збільшиться до 2500. Вони розпочнуть свою роботу в разі надходження нових вакцин.

«Важливо розуміти, що етапи вакцинації, згідно з Дорожньою картою, можуть реалізовуватись одночасно. Алгоритми достатньо гнучкі. На практиці це означає, що розгортання другого етапу можливе з одночасним функціонуванням першого, що ми й зробили. Саме для цього розробили вакцинальну кампанію на двох платформах — мобільні бригади та стаціонарні пункти щеплень», — зазначив міністр. 

Станом на ранок 22 березня провели 111 025 щеплень.

logo