На Житомирщині розпочався місячник боротьби з туберкульозом

24 лютого 2016 317

Цього тижня, з вівторка, на Житомирщині стартував місячник боротьби з туберкульозом. Гасло заходу: «Об’єднуймось, щоб покласти край туберкульозу». Основна мета проведення — активізація діяльності щодо запобігання виникненню і поширенню захворювання на туберкульоз, пропаганда здорового способу життя та підвищення інформованості населення про симптоми, особливості лікування та профілактики туберкульозу.

Місячник проходить за сприяння Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА та обласного протитуберкульозного диспансеру.

Головний лікар обласного протитуберкульозного диспанеру Віталій ДІДИК закликав жителів області протягом місяця пройти флюорографічне обстеження в поліклінічних відділеннях закладів охорони здоров’я області і отримати консультації лікарів. Планується охопити профілактичними флюорографічними оглядами близько 50 тисяч жителів області.

Особлива увага приділятиметься обстеженню осіб, віднесених до соціальної групи ризику. До них відносяться:

  • особи з асоціальним способом життя;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • особи, які перебувають або звільнилися з пенітенціарних установ;
  • люди з алкогольною або наркотичною залежністю;
  • громадяни без певного місця проживання;
  • ВІЛ-інфіковані;
  • безробітні;
  • члени малозабезпечених сімей.

Також в рамках програми місячника відбудеться навчання медичних працівників з питань виявлення, лікування та профілактики туберкульозу.

Серед молоді заплановано проведення тематичних круглих столів, уроків здоров’я, відеопоказів, конкурсів плакатів, малюнків та творів.

Підсумки місячника будуть підведені 24 березня 2016 року в рамках Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах