З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Вітчизняну систему епіднагляду оцінить комісія Європейського центру профілактики та контролю захворювань

  • 9 липня 2015
  • 64

Фахівці Держсанепідслужби України готуються до ініційованого європейською комісією оцінювання розвитку потенціалу, управління охороною здоров'я, епіднагляду та готовності до відповідних дій в області інфекційних захворювань в Україні

Фахівці Держсанепідслужби України готуються до ініційованого європейською комісією оцінювання розвитку потенціалу, управління охороною здоров'я, епіднагляду та готовності до відповідних дій в області інфекційних захворювань в Україні. Оцінювання української системи із запобігання та боротьби з інфекційними захворюваннями заплановане на жовтень цього року.

Вже триває перший етап, визначений як самооцінювання. Українські фахівці отримали змогу проаналізувати вітчизняну систему епіднагляду, заповнюючи анкету, надану Європейським центром профілактики та контролю захворювань (ECDC). На основі аналізу відповідей української сторони буде здійснене оцінювання вітчизняної системи із запобігання та боротьби з інфекційними захворюваннями.

«Така незалежна міжнародна оцінка надзвичайно важлива, оскільки до теперішнього часу вона не проводилася. Слід відмітити також високу професійність ECDC у складенні опитувальника. Уже на етапі заповнення якого формується чітке уявлення про загальну схему організації системи епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами в Україні, визначаються її сильні і проблемні місця. Тим паче актуальна така оцінка у період реорганізації Держсанепідслужби України», — зазначає Світлана ДОАН, начальник Управління соціально-гігієнічного моніторингу та аналізу ризиків Держсанепідслужби України.

Другим етапом буде знайомство експертів ECDC із закладами системи епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами різного рівня в Україні.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно