text
Медична справа

МОЗ України розпочало процес збору потреби лікарських засобів для забезпечення проведення державних закупівель

  • 7 липня 2015
  • 24

Заступники Міністра охорони здоров’я України Ігор ПЕРЕГІНЕЦЬ та Віктор ШАФРАНСЬКИЙ, спеціалісти МОЗ України провели відео-селекторну нараду щодо забезпечення проведення державних закупівель лікарських засобів та медичних виробів на національному рівні з представниками областей

Заступники Міністра охорони здоров’я України Ігор ПЕРЕГІНЕЦЬ та Віктор ШАФРАНСЬКИЙ, спеціалісти МОЗ України провели відео-селекторну нараду щодо забезпечення проведення державних закупівель лікарських засобів та медичних виробів на національному рівні з представниками областей.

Під час наради керівництво Міністерства охорони здоров’я України повідомило про вже затверджені номенклатури та озвучило вимоги щодо якості та термінів збору потреби з регіонів.

Всього за період роботи Експертно-технічної групи Міністерства охорони здоров'я України (ЕТГ) відбулось 28 засідань з питань супроводу державних закупівель. Станом на 2 липня було прийнято за основу 41 проект номенклатур, розглянуто питання про затвердження 39 номенклатур, прийнято остаточне рішення щодо затвердження 38 номенклатур. В роботі ЕТГ було залучено понад 100 експертів відповідних напрямів медицини, а також представники понад 31 пацієнтських та громадських організацій.

Ігор ПЕРЕГІНЕЦЬ наголосив: «У роботі ЕТГ було чимало нововведень, які дозволили включити до номенклатур сучасні та більш ефективні лікарські засоби і медичні вироби, котрі не закуповувалися у попередні роки, а також уникнути корупційних складових у сфері закупівлі за рахунок запровадження відкритості у процес затвердження лікарських засобів та медичних виробів, вільного доступу до формування номенклатур представників пацієнтських і лікарських організацій, публічного обговорення проектів номенклатур та наданих пропозицій». За його словами, якісно нового підходу до збору потреби МОЗ України очікує і від регіонів.

За тиждень планується аналіз отриманих даних про регіональну потребу у лікарських засобах та медичних виробах під час чергової відео-селекторної наради.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно