З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

На Прикарпатті створять службу екстреної медичної авіації

  • 2 липня 2015
  • 31

Про створення на Прикарпатті служб екстреної медичної авіації домовились голова обласної державної адміністрації Олег ГОНЧАРУК і провідні фахівці служби за кордоном: керуючий партнер Alfa-Helicopter, постачальник вертолітної екстреної медичної допомоги (HEMS) в Чехії, активний HEMS пілот, доктор Павел МЮЛЛЕР, директор Польської служби екстреної медичної авіації (HEMS - LPR), член ради директорів EHAC (Європейська координаційна організація повітряної медичної допомоги) доктор Роберт ГАЛОНЗКОВСЬКИЙ

Про створення на Прикарпатті служб екстреної медичної авіації домовились голова обласної державної адміністрації Олег ГОНЧАРУК і провідні фахівці служби за кордоном: керуючий партнер Alfa-Helicopter, постачальник вертолітної екстреної медичної допомоги (HEMS) в Чехії, активний HEMS пілот, доктор Павел МЮЛЛЕР, директор Польської служби екстреної медичної авіації (HEMS - LPR), член ради директорів EHAC (Європейська координаційна організація повітряної медичної допомоги) доктор Роберт ГАЛОНЗКОВСЬКИЙ.

Доктор Павел МЮЛЛЕР розповів журналістам, що була надана згода на проведення аналізу можливостей для відкриття гелікоптерної служби медичної допомоги в Івано-Франківську. Він наголосив, що загальні рішення навіть не пропонуються: «Хочемо вивчити ваші потреби і запропонувати те, що буде тут найефективніше працювати».

Задля створення служби екстреної медичної авіації передбачені: організація роботи диспетчерської, наявність матеріальних і кадрових ресурсів. В області є бригада медиків, готових вже сьогодні забезпечувати діяльність служби. Якою конкретно вона буде і на чому базуватиметься, за два місяці визначить спеціальна робоча група, що буде працювати на Івано-Франківщині.

Потреба створення служби медичної авіації в Прикарпатській області зумовлена особливостями рельєфу території. У гірській місцевості машини приїждають за викликом вдвічі пізніше, ніж за діючими нормами. На жаль, кількість летальних випадків до приїзду бригади швидкої медичної допомоги сягає 400-450 протягом року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно