text
Медична справа

МОЗ України очікує внесення змін до акту про запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну

  • 23 червня 2015
  • 25

Міністерство охорони здоров’я України очікує прийняття постанови Кабінету Міністрів України про внесення змін до відповідного акту про запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну. До нього внесено положення про електронний реєстр пацієнтів. «Наявність електронного реєстру пацієнтів з цукровим діабетом 1-го типу допоможе МОЗ України формувати об'єктивну потребу в інсуліні», – Олександра ПАВЛЕНКО

На сьогодні Міністерством охорони здоров’я України очікується прийняття постанови Кабінету Міністрів України про внесення змін до відповідного акту про запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну. Як відомо, ще у березні минулого року КМУ прийняв постанову «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну» від 05.03.2014 № 73. Однак реалізація цієї постанови двічі відкладалася, внаслідок чого пілотний проект щодо переходу від закупівлі до системи аптечного відшкодування не було реалізовано.

Перший заступник Міністра охорони здоров'я України Олександра ПАВЛЕНКО повідомила, що в новий проект постанови внесено положення про створення електронного реєстру пацієнтів з цукровим діабетом 1-го типу.

«Наявність такого реєстру допоможе нам сформувати об'єктивну потребу в інсуліні. Для його створення потрібні кошти, які за попередньою домовленістю, нам нададуть міжнародні донори. Положення про електронний реєстр пацієнтів має бути затверджене до 1 серпня поточного року. Нещодавно Міністерство фінансів України під час узгодження даного проекту документа направило нам зауваження, відповідно якого МОЗ України має надати підтвердження, що створення реєстру не потребує витрат з державного бюджету», – розповіла Олександра ПАВЛЕНКО. 

Також проектом постанови КМУ передбачено створення реєстру референтних цін на препарати інсуліну. Останнім терміном для створення реєстру цін і запуску пілотного проекту є 1 січня 2016 року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно